Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Služby

Mimo šití chovatelských potřeb nabízíme služby ve výcviku psů, psích sportů, venčení či hlídání po dobu Vaší dovolené.

Lekce probíhají na venkovním place ZKO Lány, v Rynholci nebo v hale v areálu Bechnerův statek na Lánech. Na lekce je nutné se přihlásit v rezervačním systému DOGRES.

Agility

Hoopers

IMG20220503184302 DSC_0501

Co jsou Agility?

Co je Hoopers?

Agility je psí sport, kde pes za pomoci svého páníčka překonává překážky v předem určeném pořadí. Pejskové jsou rozděleny do tří velikostních kategorií. Při tomto sportu se výborně utužuje vztah páníčka se psem a zároveň vyžaduje rychlé reakce. Hlavním cílem tohoto sportu je dosáhnout lepší spolupráce a komunikace mezi psem a jeho psovodem a skloubit přesné překonávání překážek s rychlostí, která plyne ze sebejistoty a důvěry.

Hoopers je psí sport v mnoha ohledech podobný Agility. Není divu, protože z tohoto sportu také vznikl. Pes za pomocí svého páníčka překonává překážky v určeném pořadí. Tímto však podobnost končí. Zatímco v Agility běhá páníček se svým psem, v hoopers nesmí vykročit z vymezeného prostoru a pejsek překonává překážky na dálku. Pejsek se tak naučí samostatnosti a je schopen poslouchat i na větší vzdálenosti.