Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Přetahovadlo s JW míčkem

Fleecové přetahovadlo s JW míčkem

250 Kč
Dostupnost: Objednáno
Kód: 65
Přetahovadlo s JW míčkem

Detailní popis produktu

Fleecové Přetahovadlo s JW Míčkem: Interaktivní Hračka pro Zábavné Procházky a Trénink

Fleecové přetahovadlo s JW míčkem je skvělým doplňkem pro aktivní procházky se psem. S délkou přibližně 42 cm je to ideální hračka pro tahání, interaktivní hru a trénink se psem. Toto přetahovadlo s míčkem JW má dvojí účel - je vhodné pro přetahování i jako hračka pro házení.

Interaktivní a všestranná hračka: Přetahovadlo s JW míčkem je navrženo tak, aby poskytovalo zábavnou interakci mezi vámi a vaším psem. Máte možnost použít ho pro interaktivní tahání nebo jako míček pro hodu, což dodává široké spektrum možností pro zábavu.

Podpora fyzické aktivity a posílení vazby: Tato hračka podněcuje psí instinkty k tahání a zároveň posiluje vazbu mezi vámi a vaším psem. Poskytuje fyzickou aktivitu, která pomáhá uvolnit energii vašeho mazlíčka.

Vysoce kvalitní materiál pro odolnost: Vyrobeno z kvalitního fleecového materiálu a vybaveno odolným JW míčkem, přetahovadlo je navrženo tak, aby vydrželo zábavu a hry psa.

Zlepšení tréninku a poslušnosti: Použití přetahovadla s JW míčkem může podporovat trénink a poslušnost psa, zatímco poskytuje zábavu a stimulaci.

Fleecové přetahovadlo s JW míčkem je vynikající hračkou pro interaktivní procházky a trénink se psem, která podporuje zábavu, posiluje vazbu a zlepšuje fyzickou aktivitu vašeho mazlíčka.

!!POZOR!! Udržujte praním na 30°C a bez chemikálií. Hračky jsou určeny pro hraní pouze pod dohledem.