Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Přetahovadlo malé ufo

Fleecové přetahovadlo s UFO

250 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 170
Přetahovadlo malé ufo

Detailní popis produktu

Fleecové přetahovadlo s UFO je skvělým způsobem, jak zapojit vašeho psa do aktivní a zábavné hry během procházek. Skládá se z fleecového lana o délce 32 cm s připevněným UFO na konci o délce 7 cm, které je skvělou hračkou pro tahání a interaktivní zábavu pro vašeho mazlíčka.

Interaktivní hračka pro posílení pouta: Přetahovadlo s UFO je navrženo tak, aby poskytovalo zábavu a interaktivitu mezi vámi a vaším psem. UFO na konci lana představuje atraktivní bod pro vašeho psa, který se může zakousnout a začít přetahovat.

Stimulace a fyzická aktivita: Tato hračka podněcuje psí instinkty. Poskytuje vášnivou fyzickou aktivitu, která může pomoci uvolnit psí energii během procházky.

Odolné materiály pro bezpečnost: Vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů, přetahovadlo je navrženo tak, aby vydrželo tahání a hry psa. Zároveň je bezpečné pro psí zuby.

Zlepšení koordinace a poslušnosti: Použití přetahovadla může pomoci zlepšit koordinaci a poslušnost psa, zatímco zároveň poskytuje prostor pro zábavu a výcvik.

!!POZOR!! Udržujte praním na 30°C a bez chemikálií. Hračky jsou určeny pro hraní pouze pod dohledem.