Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Pletená koule

Puzzle pro pejsky pro hledání pamlsku

250 Kč
Dostupnost: Objednáno
Kód: 77
Pletená koule

Detailní popis produktu

Pletená koule je inovativní hračka pro psy, která nabízí nejen zábavu, ale také interaktivní trénink pro vašeho mazlíčka. Oproti Amish ballu nelze tuto kouli rozebrat, lze ji pouze povolit. Její dutá struktura umožňuje lehké povolení tak, aby se dovnitř vešel psí čumáček nebo i vaše zápěstí. Hlavním účelem je vložit pamlsky dovnitř a nechat psa, ať se hravě pokouší získat odměnu.

Interaktivní hračka pro zábavu a trénink: Pletená koule je navržena tak, aby podněcovala psí inteligenci a dovednosti. Jednoduché povolení koule umožňuje psům prozkoumávat a hledat cestu k pamlskům, což podněcuje jejich mentální schopnosti.

Praktický design pro odměňování: Koule je navržena s ohledem na praktičnost a odměňování psa. Vložením pamlsků dovnitř se vytváří zábavná a stimulující hra, přičemž odměna za úspěch posiluje pozitivní chování.

Bezpečnost a odolnost: Vyrobená z kvalitních materiálů, pletená koule je odolná a bezpečná pro psí tlapky a zuby. Je navržena tak, aby vydržela opakované tahání a zkoumání od vašeho psa.

Stimulace a spojení mezi psem a majitelem: Interaktivní hra s pletenou koulí nejen poskytuje zábavu psovi, ale také posiluje vazbu mezi vámi a vaším psem během společného tréninku a hraní.

Pletená koule je skvělým prostředkem k podpoře zábavy, tréninku a odměňování pro vášho mazlíčka, který podporuje jeho mentální stimulaci a pohybové dovednosti.

!!POZOR!! Udržujte praním na 30°C a bez chemikálií. Hračky jsou určeny pro hraní pouze pod dohledem.