Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Vodítko vypouštěcí karabina

Vodítko ze softshellu s vypouštěcí karabinou

Varianta:
250 Kč
Dostupnost: Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Kód: 89/TLA 89/TLA2 89/TLA3 89/TLA4 89/TLA5 89/POV 89/POV2 89/BAR 89/BOR 89/NEM 89/VES 89/DRA 89/PIV 89/TLA6 89/TLA7 89/TLA8 89/TLA9 89/VIN Zvolte variantu

Detailní popis produktu

Vodítko s vypouštěcí karabinou je univerzálním vodítkem navrženým pro všechna plemena psů, poskytující bezpečnost, pohodlí a dostatečnou délku pro jejich procházky. S délkou 140 cm a šířkou 2,5 cm je vyrobené ze softshellu, který zajišťuje odolnost a je příjemný na dotek.

Univerzální a praktické použití: Vypouštěcí karabina umožňuje snadné a rychlé připojení k obojku nebo postroji psa a zároveň rychlé uvolnění bez složité manipulace. Ideální pro všechna plemena psů.

Materiál pro pohodlí a odolnost: Softshell materiál zajišťuje odolnost vůči opotřebení a je zároveň příjemný na dotek, což poskytuje pohodlí pro vás i vašeho psa během procházek.

Jednoduchá manipulace: Vypouštěcí karabina umožňuje rychlé uvolnění psa, což je užitečné při potřebě rychlé reakce nebo volnosti pro vašeho psa.

Vodítko s vypouštěcí karabinou je skvělou volbou pro majitele psů všech plemen, kteří hledají univerzální, bezpečné a pohodlné vodítko pro svého mazlíčka během procházek.