Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Snuffel ball přetahovadlo

Snuffel ball přetahovadlo z fleece

Varianta:
250 Kč
Dostupnost: Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Kód: 53/MOD 53/MOD2 53/MOD3 53/MOD4 53/MOD5 53/MOD6 Zvolte variantu
Snuffel ball přetahovadlo

Detailní popis produktu

Snuffel Ball Přetahovadlo je více než jen běžné přetahovadlo. Tento inovativní produkt nejenom zajišťuje hravost během fyzických aktivit, ale i podporuje logické myšlení vašeho psa. S jednoduchostí a zábavou kombinuje hraní a stimulaci myslí.

Univerzální funkce: Toto přetahovadlo není jenom o tahání. Snuffel Ball je navržen tak, aby skryl pamlsky uvnitř, poskytujíc vašemu psovi logickou výzvu při hledání a odměně. Přitom je dostatečně robustní, aby vydržel zábavné tahání a zakousnutí.

Podpora logického myšlení: Schování pamlsků uvnitř Snuffel Ballu podněcuje psa k použití čichu a logickému myšlení při jejich hledání. To znamená, že váš pes bude nejenom fyzicky aktivní, ale také intelektuálně stimulován.

Robustní a bezpečné materiály: Navrženo z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro zuby a tlapky psů, toto Snuffel Ball přetahovadlo je vhodné pro různé aktivity a hry.

Zábavné přetahování a zakousnutí: Výrazné tahání a zakousnutí jsou základními vlastnostmi tohoto produktu, což přispívá k zábavě a aktivitě během interakce se psem.

Snuffel Ball Přetahovadlo je dokonalým spojením hravosti, logické stimulace a zábavy pro vašeho psa. S možností skrytí pamlsků vytváří nejen fyzickou aktivitu, ale i duševní výzvu pro vašeho mazlíčka.

!!POZOR!! Udržujte praním na 30°C a bez chemikálií. Hračky jsou určeny pro hraní pouze pod dohledem.