Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Přetahovadlo s králíkem

Fleecové přetahovadlo s pravou králičí kůží na konci

350 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 56
Přetahovadlo s králíkem

Detailní popis produktu

Fleecové přetahovadlo s pravou králičí kůží na konci je ideální volbou pro hravé a interaktivní chvíle se psem během procházek. S délkou přibližně 50 cm a odolným fleecovým materiálem nabízí tato hračka pevnost a trvanlivost, zatímco králičí kůže na konci přetahovadla přidává atraktivitu pro vašeho mazlíčka.

Trvanlivé a odolné materiály: Fleecové přetahovadlo je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu, který je navržen pro odolnost vůči tahání a opotřebení během hraní s psem. Králičí kůže na konci poskytuje psu pevný a atraktivní bod pro zábavné tahání a hru.

Podpora interaktivních aktivit: Tato hračka podněcuje hravost a pohyb u vašeho psa. Králičí kůže na konci přetahovadla je lákavá pro psy, kteří se rádi chytají a tahají.

Zlepšení vztahu mezi psem a majitelem: Interaktivní hry s přetahovadlem posilují vazbu mezi vámi a vaším psem. Při hraní se pes učí poslouchat a reagovat na vaše povely.

Bezpečné a vhodné pro hry: Materiály použité při výrobě jsou bezpečné pro psí zuby, což umožňuje psům volnou zábavu a hraní bez obav o jejich pohodlí.

Fleecové přetahovadlo s králičí kůží je skvělou hračkou pro aktivní a interaktivní hry se psem, která nabízí odolnost, bezpečnost a zábavu pro vašeho mazlíčka během procházek.

!!POZOR!! Udržujte praním na 30°C a bez chemikálií. Hračky jsou určeny pro hraní pouze pod dohledem.