Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Krátké přetahovadlo

Krátké přetahovadlo z fleece

75 Kč
Dostupnost: Objednáno
Kód: 59
Krátké přetahovadlo

Detailní popis produktu

Přinášíme vám perfektní způsob, jak rozvíjet sílu a aktivitu vašeho psa s naším vysoce odolným přetahovadlem z fleece s pevným uchem na druhém konci, toto přetahovadlo je navrženo tak, aby poskytovalo hodiny zábavy a interakce mezi vámi a vaším psem.

Vysoce odolné a trvanlivé: Vyrobeno z kvalitního fleecového materiálu, který je zároveň měkký na dotek a extrémně odolný vůči tahání a trhání. Toto přetahovadlo je navrženo tak, aby vydrželo i největší psí energii a aktivitu během dlouhých her.

Posilování vazeb mezi vámi a psem: Přetahovadlo s uchem poskytuje skvělou možnost pro interaktivní hry, které posilují vztah mezi Vámi a vaším psem. Pomáhá rozvíjet psí dovednosti, poslušnost a současně jim poskytuje fyzickou aktivitu.

Univerzální zábava pro různé psy: Bez ohledu na velikost či plemeno vašeho psa, toto přetahovadlo je vhodné pro širokou škálu psích typů. Od malých plemen po velké šampióny - všichni najdou v této hračce skvělý způsob, jak si užít zábavné aktivity.

Bezpečnost a snadná údržba: Materiál a konstrukce jsou navrženy s ohledem na bezpečnost psa, tudíž neničí zuby a je vhodné i pro štěňata. Přetahovadlo je snadno čistitelné a udržovatelné, což z něj činí praktickou a dlouhotrvající hračku pro vašeho mazlíčka.

!!POZOR!! Udržujte praním na 30°C a bez chemikálií. Hračky jsou určeny pro hraní pouze pod dohledem.