Produkty jsou vyráběny na zakázku. Dodání objednaného zboží je s lhůtou 2-3 týdny.

Čuchací kobereček

Kobereček pro hledání pamlsků

Varianta:
450 Kč 550 Kč 650 Kč 750 Kč od 450 Kč
Dostupnost: Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Kód: 74/S - 74/M - 74/L - 74/XL Zvolte variantu
Čuchací kobereček

Detailní popis produktu

Čuchací Puzzle Kobereček pro Psy

Představujeme nový způsob, jak stimulovat mysl a radost vašeho psa - čuchací puzzle kobereček, který zvedá hledání pamlsků na úplně novou úroveň! Tento kobereček se stává neodolatelnou zábavou pro psy všech úrovní dovedností.

Zábavné hledání: Naše čuchací puzzle koberečky jsou navrženy tak, aby vyvolaly zvědavost a stimulovaly psí smysly. Mezery v koberečku jsou ideálními místy pro schování pamlsků, čímž poskytují vašemu psovi zábavnou výzvu při hledání a odměnu za jeho úsilí.

Jednoduchost pro všechny psy: Bez ohledu na úroveň dovedností vašeho psa je tento kobereček jednoduchý a přístupný pro každého. Je navržen tak, aby byl dostatečně snadný pro psy, kterým tohle hledání nejde, zatímco zůstává zajímavý i pro ty, kteří jsou v hledání pamlsků zkušení.

Kvalitní materiály: Kobereček je vyroben z odolných a bezpečných materiálů, které jsou šetrné k tlapkám vašeho psa. Snadno se čistí a udržuje, což zajišťuje dlouhotrvající radost z hledání pamlsků.

Posílení mentálních schopností: Hledání pamlsků na tomto koberečku nejenže poskytuje fyzickou aktivitu, ale také pomáhá rozvíjet psí mysl, zlepšuje koncentraci a podporuje jejich přirozené instinkty.

S naším čuchacím puzzle koberečkem můžete poskytnout svému psovi nejen zábavnou zkušenost, ale také podnětnou aktivitu, která přináší radost a posiluje jejich mentální dovednosti!

!!POZOR!! Udržujte praním na 30°C a bez chemikálií. Hračky jsou určeny pro hraní pouze pod dohledem.